פעם ראשונה באתר? צור חשבון

חזרה
  • עברית

היום הבינלאומי ללמידה חוץ כיתתית

תאריך פרסום: 19/03/2017

יותר מ-600 בתי ספר ברחבי העולם כבר נרשמו – ומה אתכם?

יום הלמידה החוץ כיתתית הוא קמפיין עולמי שמטרתו לחגוג ולעודד למידה ומשחק מחוץ לכיתה.

 משחק הוא הכרחי להתפתחות תקינה ובריאה של ילדים, ופירוש הדבר שעליו להיות חלק מהותי מכל יום. הלמידה בחוץ, למידה מתוך משחק עשייה, יוצרת זיכרונות שנותרים עמנו, מסייעת לבנות מודעות רבה יותר לסביבה, מספקת יותר הזדמנויות למחשבה עצמאית וגורמת לילדים לחוש מאותגרים ונלהבים.
למידה חוץ כיתתית היא החיסון המושלם לתרבות המדידות והבחינות. כל מי שראה את ההשפעה שיש ללמידה ולמשחק מחוץ לכיתה על הילדים, יודע כמה עוצמה יכולה להיות בחוויות הללו. למידה בחוץ משפרת את ההישגים הלימודיים, את עבודת הצוות, את היכול לפתור בעיות בצורה עצמאית, את היצירתיות – וכל זה תוף הרבה הנאה וכיף.
 מורים והורים רבים יודעים כי לשהות ולשחק בחוץ זה חשוב, אך לפעמים לא נמצא לכך זמן בגלל כל הדרישות שמסביב.
היום הבינלאומי ללמידה חוץ-כיתתית הוא תנועה עולמית שמטרתה להפוך את המשחק והלימוד מחוץ לחדרי הכיתות לחלק בלתי נפרד מיום הלימודים. לפני שנה השתתפו ביום הזה יותר מ-3,300 בתי ספר ב-52 מדינות. השנה, ב-18 במאי, אלפי בתי ספר ברחבי העולם כבר התחייבו כי ילמדו לפחות שיעור חוץ כיתתי אחד במהלך היום.

אנו ברשת הירוקה שואפים להוציא כמה שיותר ילדים ללימודים בחוץ. אז היכנסו כבר עכשיו לאתר הבינלאומי והירשמו:
https://outdoorclassroomday.com

אתר היום הבינלאומי ללמידה חוץ כיתתית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support